Eski Eşyalarınızı Değerlendirin: Etrafını Renklendir

Zaman hızlıca akıp geçiyor, eşyalarımızsa günden güne çoğalabiliyor. Sürekli bir şeyler beğenmek ve eskilerin pabucunu dama atacak yeniler satın almak cazip geliyor olabilir. Eski eşyalarınız ne olacak? Eski eşyalarınızı, kullanmadığınız ama atmaya da kıyamadıklarınızı değerlendirmenin tam zamanı. Etrafınıza renk katacak, değişik bir tarz yaratacak modelleri sizler için derledik tasarladık.

Tüketim alışkanlığımızı yeniden değerlendirmeye odaklayacak bu tasarımlar aslında çok sevilecek, hem sevilen hem de hobiniz olacak bu işlemler için okumaya başlayalım.

Ayakkabılarınızı Renklendirin

Tek renk özellikle beyaz keten ayakkabılarınızı renklendirmek mümkün. Renkli yeni ayakkabılarınızı istediğiniz tarzda kumaş boya kalemi ile boyayabilirsiniz. Desenler, tarz ve renklerle “yeni ayakkabılarını nereden aldın?” sorularına hazırlanın!

Ampulden Vazo

Patlayan ampullerinizi çöpe atmayın. İçini pense yardımı ile boşaltıp sonrasında vazo olarak kullanabilirsiniz bu değişik vazo eminiz çok sevilecek.

Eski Tekerlek

Eski araba tekerliğini değerlendirmenin en tatlı yolu bahçe dekorasyonuna taşımaktır. Özellikle hayvan dostlarımızın çok hoşlanacağı bu dekorasyon örneği onlar için bir yatak olabilir.

Pet Şişelerden Kuş Yemliği

Pet şişeleri birleştirerek kuş yemliği haline getirebilirsiniz. Birleştirdiğiniz şişeleri boyayıp süsleyin, onlar için bir alan açın. Kuşlar içerisine bıraktığınız yemler için gelecek ya da mutlaka soğuk kış günlerinde oraya sığınacaktır.